All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Zabezpečení při přepravě

Upínací gumy STEELCOR™

1

Upínací gumy STEELCOR™ jsou určeny ke spolehlivému a bezpečnému zafixování nákladu při přepravě. Obrácený háček nabízí více možností uchycení nákladu a díky ploché konstrukci s ocelovým jádrem má navíc vyšší pevnost v tahu v porovnání s běžnými háčky vyrobenými z drátu.

Tělo háčku je pokryto plastem zabraňujícím poškození nákladu. Gumy jsou dostupné v několika délkách, které jsou barevně rozlišeny pro snadnější identifikaci.

 

2

Délkové nastavitelné upínací gumy STEELCOR™

Jediná upínací guma pro různé typy použití. Díky nastavitelné délce gumy je možné zajistit náklad o různém objemu jedinou upínací gumou. Délku lze navíc snadno nastavit jednou rukou.

3

Upínací gumy GIANT Hook™

4

Unikátní patentovaný extra velký háček usnadňuje uchycení nákladu. Díky speciální konstrukci ze vstřikovaného plastu s ocelovým jádrem mají upínací gumy navíc zvýšenou nosnost až 65 kg.  

Upínací gumy ROTATIVE Hook™

Speciální extra velký háček upínací gumy, který se dá libovolně otáčet, široký popruh a nastavitelná délka v rozmezí 60 až 120 cm, zajišťují flexibilní a snadné použití a bezpečné a stabilní upevnění nákladu při přepravě.   

5

Upínací gumy CLIP Hook™

Upínací gumy s patentovaným háčkem a pojistkou zabraňující jeho vyklouznutí a uvolnění nákladu. Díky ocelové konstrukci s povrchem krytým plastem nedochází při přepravě k poškrábání nákladu.  

6

Upínací gumy SNAP Clip™

Speciální patentovaný způsob uchycení gumy minimalizuje riziko úrazu při jejím uvolňování. Guma setrvává na svém místě, i pokud je jeden její konec uvolňen. Velikost oka se dá navíc upravit 

7

Upínací gumy EZ GRIP™

Unikátní design háčku gumy s ergonomicky tvarovaným okem pro snadné uchopení a bezpečné zajištění nákladu s minimálním rizikem zranění. 

8

Upínací gumy Flat SMOOTH™

Háčky z dvojitého ocelového drátu poskytují 2x větší pevnost v tahu v porovnání s běžnými upínacími gumami. Ploché provedení gumy navíc zabraňuje jejímu zařezávání do nákladu a minimalizuje riziko jeho poškození. 

9

Reflexní upínací gumy Flat SMOOTH™

Upínací guma Flat SMOOTH™ se všemi jejími přednostmi v reflexním provedení. Ideální pro zajištení nákladu při jízdě na kole, motocyklu, vozíku apod.

10

Upínací gumy Flat SMOOTH™ multi

Upínací gumy rozdělené na 4 části o šířce 4 mm jsou vhodné pro stabilní a spolehlivé upevnění nákladu při jízdě na kole nebo motocyklu.

11

Upínací gumy TWIN WIRE™

Upínací gumy s háčky z dvojitého ocelového drátu poskytují 2x větší pevnost v tahu v porovnání s běžnými upínacími gumami. Díky obrácenému profilu háčku je jejich požití snadné, rychlé a bezpečné.

12

Upínací gumy zakončené kuličkou

Speciální upínací gumy, které jsou místo háčku zakončené kuličkou, určené pro zajištění nákladu, kde není použití háčku možné nebo vhodné. Ideální např. pro kempování a tusistiku.

13

Popruhy s ráčnou

Nová řada popruhů s ráčnou s celou řadou chytrých funkcí pro ergonimické a praktické použití při přepravě. Vysokopevnostní háčky s pojistkou kryté polyethylenovým plastem pro spolehlivé a bezpečné zajištění nákladu. 

14

Speciální guma s brzdičkou STRAP TRAP™ pro uchycení přebytečné části popruhu zabraňuje jeho zamotání při přepravě. 

15

Bezpečnostní popruhy s ráčnou

16

Popruh s patentovanou technologií Monster Weave™ pro jeho maximální odolnost a pevnost. Disponuje vysokopevnostními háky z masivní oceli s velkou nosností. Díky ergonomickému designu a gumovému potahu rukojeti ráčny je její použití snadné a bezpečné. Samozřejmostí je také Guma STRAP TRAP™ pro zajištění přebytečné části popruhu. Dostupné také v provedení bez háčků na konci.  

Reflexní popruhy s ráčnou

Ráčna s reflexními prvky je ideálním řešením při zajištění nákladu při přepravě v noci nebo při snížené viditelnosti. Háčky s „S“ profilem vybavené pojistkou drží na svém místě za všech okolností.  

17

Popruhy se samonavíjecí ráčnou

Popruhy se speciálně vyvinutou samonavíjecí ráčnou pro její jednoduché a praktické použití. Po stisknutí tlačítka se začne popruh automaticky navíjet nebo odvíjet. Díky plastovým ochranným prvkům je zajištěna jak bezpečnost při obsluze, tak i ochrana nákladu při přepravě.

18

Popruhy pro přenášení

Pro transport objemnějšího nákladu v ruce vyvinul Master Lock® speciální popruhy s rukojetí, s kterými je přenášení hračkou. Ideální řešení při stěhování nebo pro každodenní potřebu při přenášení PET láhví s nápoji či obdobných předmětů.

19 20 21

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock