All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Visací zámky schválené TSA

 

Jako reakce na útoky 11. září 2001 zavedly USA bezpečnostní systém, v rámci kterého jsou prověřována všechna zavazadla před přepravou na palubu letadla pracovníky TSA (Transportation Security Administration – Přepravní bezpečnostní správa). Kontrola probíhá pomocí rentgenu, avšak v případě pochybností jsou pracovníci TSA oprávněni zavazadlo otevřít, a to i za cenu zničení zámku nebo dokonce poškození zavazadla.

V současnosti jsou pracovníky TSA kontrolovány zavazadla na více než 450 letištích po celém světe a setkat se s nimi můžete také například ve Velké Británii, Japonsku, Nizozemsku nebo na Novém Zélandu.

1 2

Společnost Master Lock® má ve svém sortimentu speciální sérii visacích zámků Travel Sentry®, které jsou schválené TSA a mohou být otevřeny jejich univerzálním klíčem. Nehrozí tak při kontrole poškození zámku nebo zavazadla. Tyto zámky jsou pro snadnou identifikaci označeny logem Travel Sentry®.

Zámky Travel Sentry® jsou dostupné v různých provedeních s ocelovým třmenem nebo flexibilním ocelovým lankem. Jejich uzamčení je možné pomocí klíče, ale zákazníci dávají přednost spíše modelům s 3-ciferným nebo 4-ciferným kombinačním zámkem, u kterých není žádný klíč potřeba. Kombinace je navíc opakovaně nastavitelná a každý uživatel si ji může během pár vteřin kdykoliv změnit.  

3

V nabídce jsou rovněž zámky v designových provedeních s barevnými vinylovými kryty, krytem v imitaci kůže či s drobnými, ale užitečnými funkcemi, jako je například zatažitelný štítek, na který lze zapsat identifikační údaje o majiteli zavazadla.

4

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock