All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Visací zámky pro všeobecnou ochranu

Master Lock® je výrobcem visacích zámků již od r. 1921. Portfolio zahrnuje širokou škálu zámků rozličných velikostí a délek třmenu, způsobu uzamykání a úrovně bezpečnosti. Síla Master Lock® spočívá v schopnosti kombinovat inovace s bezpečností a designem k vytvoření spolehlivého a osobitého zámku.

Všechny visací zámky Master Lock® jsou rozčleněny na stupnici 1 až 10 z hlediska úrovně jejich bezpečnosti. To usnadňuje zákazníkům výběr zámku splňujícího jejich specifické požadavky. Pro představu visací zámky úrovně 2 a 3 jsou vhodné pro zabezpečení cestovních a příručních zavazadel, zámky úrovně 5 pro ochranu šatních skříněk a nářadí a zámky úrovně 8 a vyšší pro zabezpečení garáží, bran, přívěsů, kůlen, lodí a mnoho dalšího.

1

Mosazné visací zámky Master Lock®

Tato řada visacích zámků tvoří největší část prodeje na evropském trhu. Je to zejména díky jejich široké nabídce a kvalitnímu dílenskému zpracování, protože zahrnuje zámky od těch nejmenších pro zabezpečení zavazadel až po ty největší pro náročnější aplikace. 

2

Masivní tělo z mosazi poskytuje dostatečnou ochranu proti mechanickému poškození a díky třmenu z kalené oceli jsou tyto zámky vysoce odolné proti jeho přeřezání a přestřižení. Dvojitá západka snižuje riziko vypáčení zámku, zatímco cylindrická vložka možnost jejího vyhmatání planžetou. 

3

Zámky této série jsou dostupné v různých šířkách těla a velikosti třmenu, a jsou tak použitelné v široké škále aplikací od zabezpečení šatní skříňky (30 mm) až po zabezpečení garáže a kůlny (70 mm).

4

Pro poskytnutí ještě větší úrovně zabezpečení Vašich cenností jsou mosazné zámky Master Lock® k dispozici také v provedení se zapuštěným třmenem nebo s horizontálně uzamykatelným třmenem

5

Modely visacích zámků s délkově nastavitelným a vyjímatelným třmenem umožňují jednoduché a flexibilní zabezpečení a jsou k dostání v provedení s tělem z mosazi, vrstvené oceli či s vinylovým potahem pro zajištění odolnosti proti povětrnostním vlivům. 

Hliníkové visací zámky Master Lock®

6

Toto řada visacích zámků Master Lock® nabízí stejné parametry jako zámky vyrobeny z mosazi, s rozdílem v materiálu, z kterého je vyrobeno tělo zámku. Díky hliníku jsou zámky lehčí a odolnější vůči korozi. Pro zvýšení odolnosti proti nepříznivým povětrnostním vlivům a mechanickému poškození jsou navíc k dispozici s vinylovým potahem v několika barevných provedeních, jako jsou klasické, pastelové a stínované barvy či různé sportovní a motivy. 

Visací zámky Master Lock® z laminované oceli

Nejprodávanější zámky v USA s cylindrickou vložkou a extra odolným tělem z laminované (vrstvené) oceli Master Lock® vyrábí už více než 90 let. Díky duálnímu systému uzamykání, třmenu z kalené oceli a masivnímu provedení těla jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších zámků v portfoliu Master Lock®.

7

Visací zámky Master Lock® Titanium®

8

Série visacích zámků Master Lock® Titanium® je výsledkem rozsáhlého spotřebitelského výzkumu, inovací a nových technologií. Tělo z nerezové oceli zaručuje maximální odolnost vůči korozi. Blokovací mechanismus je zesílen titanem, aby bylo dosaženo jeho vysoké odolnosti a spolehlivosti. Díky kompaktnímu designu a zapuštěnému třmenu jsou vysoce odolné proti vypáčení a přeřezání. Snadno dostupná klíčová dírka na přední straně zámku umožňuje jeho snadné otevření i jednou rukou.

Visací zámky jsou často používány v extrémních klimatických podmínkách – špatné počasí, sníh, agresivní prostředí, nebo dlouhodobé vystavení slunečnímu svitu. Master Lock® vyvinul řadu bezpečných a spolehlivých visacích zámků schopných těmto nepříznivým podmínkám odolávat. Poskytují maximální ochranu proti běžným typům útoku, jako je vypáčení, přeřezání, přestřižení apod., a přitom si můžete být jisti, že jejich mechanismus bude stále funkční, bez ohledu na podmínky. Všechny visací zámky mají omezenou doživotní záruku.

Visací zámky Master Lock® Excell®

9

Řada visacích zámků Master Lock® Excell® spojuje maximální bezpečnost spolu s všestranností a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Pro ochranu inovací vyvinutých společností Master Lock® a vztahujících se k sérii Excell® bylo podáno celkem 40 patentů. 

10

Všechny zámky této řady mají společné komponenty, které zvyšují jejich úroveň bezpečnosti. Jedná se mimo jiné o třmen s osmiúhelníkovým profilem vyrobený z bor-karbidu, který je 2x odolnější proti přeřezání než standardní ocelový třmen nebo dvojitá západka odolná proti vypáčení. Ochranná krytka klíčové dírky nebo ciferníků zabraňuje vniknutí nečistot a zvyšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, zatímco gumový potah zámku chrání před poškrábáním.

Visací zámky Master Lock® z oceli s krytem z termoplastu

Visací zámky s ochranným krytem ze speciálního termoplastu jsou schopny dlouhodobě odolávat extrémním teplotám a UV záření. Dvojitě blokovaný třmen rovněž potažený termoplastem poskytuje navíc extra ochranu a odolnost. Díky krytce klíčové dírky na spodní straně těla zámku je zamezeno vniknutí prachu, písku, vody a jiných nečistot do zamykacího mechanismu. Tělo zámků této série je vyrobeno z masivní nebo laminované oceli.

11

Visací zámky Master Lock® Pro Series®

Více než 2 roky Master Lock® analyzoval požadavky, které zákazníci z průmyslového, komerčního a maloobchodního sektoru na visací zámky kladou. Z provedené analýzy vyplynuly tyto 2 základní požadavky:

  • Vysoká bezpečnost a odolnost proti fyzickým útokům
  • Spolehlivý provoz v náročném prostředí

Visací zámky Master Lock® Pro Series® splňují obě tyto podmínky. 

12Visací zámky Master Lock® Pro Series™ mají tělo vyrobeno z masivní laminované oceli, které je potaženo termoplastickým materiálem Xenoy®, jenž zámek chrání proti nepříznivým povětrnostním vlivům a zároveň uzamykaný předmět proti mechanickému poškození a poškrábání. Pro zajištění dlouhé životnosti a spolehlivosti zámku je zamezeno vniknutí prachu, písku, vody a dalších nečistot do vnitřního mechanismu zámku pomocí speciálního těsnění třmenu Estane® a krytky klíčové dírky ve spodní části zámku. Z hlediska bezpečnosti disponují zámky Pro Series™ kaleným třmenem ze slitiny boru, který vyniká vysokou odolností proti přeřezání a přestřižení. Třmen je po uzamčení zámku zajištěn dvojitou kuličkovou západkou bránící vypáčení či uražení zámku. Vysoko bezpečnostní cylindrická vložka s 6 stavítky uvnitř zámku je naproti tomu odolná proti vyhmatání.  

13

Visací zámky Master Lock® Pro Series™ jsou dostupné v několika šířkách těla a velikostech a provedeních třmenu včetně zapuštěného

 

 

   

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock