All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Trezory a bezpečnostní boxy

Master Lock® nabízí široký sortiment trezorů a bezpečnostních boxů pro ochranu Vašich cenností jako jsou citlivé dokumenty, hotovost, platební karty, klíče, přístupové karty a čipy, elektronika (tablety, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky), digitální nosiče dat (CD/DVD disky, USB flashdisky, paměťové karty) a další. Tyto cennosti jsou často nenahraditelné a je potřeba je chránit jak proti krádeži, tak proti ničivým účinkům požáru či vody.

 

18

Trezory a boxy jsou dostupné v několika velikostech od těch nejmenších pro ochranu šperků a drobných cenností až po ty největší určené pro ochranu objemnějších předmětů. 

10

Systém uzamykání je dostupný v klíčovém provedení umožňujícím jednoduchou obsluhu, nebo v kombinačním, které je vhodné zejména pro případy, kdy trezor využívá více uživatelů. 

4 5

V případě požáru nemusí některé z Vašich cenností odolat vysokým teplotám. Při požáru teplota často vystoupá na 600°C za pouhých 5 minut. UL certifikované trezory a boxy Master Lock® jsou náročně testovány nezávislou zkušební laboratoří a díky speciální tepelné izolaci jsou schopny udržet stabilní teplotu vnitřních prostor po dobu:

  • 30 min při teplotě 843°C
  • 60 min při teplotě 927°C
  • 120 min při teplotě 1010°C

Trezory poskytují spolehlivou ochranu mimo jiné také proti nárazu či pádu. Odolají pádu z výšky až 9 m a stále zůstávají neporušeny. Pokud tedy dojde například ke zborcení stavební konstrukce v důsledku požáru, můžete si být jisti, že jsou Vaše cennosti v trezoru v bezpečí. 

11

Kromě testování odolnosti vůči účinkům požáru jsou trezory a bezpečnostní boxy Master Lock® prověřovány v souvislosti s ochranou proti vodě. Trezory jsou voděodolné a poskytují ochranu před vniknutím vody po dobu minimálně 24 hodin (při výšce hladiny 200 mm). Bezpečnostní boxy poskytují maximální ochranu proti vniknutí vody a mohou být trvale ponořeny až po dobu 72 hodin. Jsou tak vhodné pro ochranu tiskopisů a dokumentů před ničivými účinky požáru, následků jeho hašení či povodně.

Dveře zamčených trezorů Master Lock® jsou blokovány čepy o průměru 25 mm z masivní oceli v různém počtu podle velikosti a provedení trezoru. Speciální skryté panty dvířek jsou navíc odolné proti vypáčení. 

7

Vybrané modely trezorů Master Lock® disponují dalšími užitečnými funkcemi, jako je například integrované LED osvětlení interiéru usnadňující orientaci, háčky pro zavěšení klíčů, praktické úložné prostory ve dveřích trezoru či přemístitelné police a šuplíky. Užitečné je také čalounění vnitřních prostor trezoru zabraňující poškrábání uložených předmětů. Model LFW205TWC je navíc vybaven hlasitým zvukovým alarmem, který se spustí při neoprávněné manipulaci s trezorem (přenášení, naklánění), při pokusu o jeho otevření, či po několikanásobném zadání nesprávného kódu zámku.

8

Trezory s elektronickým kombinačním zámkem jsou napájeny pomocí AAA, nebo AA baterií (nejsou součástí balení) a jsou uzpůsobeny k ukotvení k podlaze pomocí dodávané montážní sady.

Master Lock® má ve své nabídce také přenosné trezory, které bezpečně ochrání Vaše cennosti na cestách. Díky pevné ocelové konstrukci a kompaktním rozměrům mohou být trezory snadno přenášeny. Otevírání je realizováno pomocí klíče, nebo elektronického zámku s nastavitelnou kombinací či čtečkou otisku prstu. Vypolstrovaný interiér u přenosných trezorů zabraňuje poškrábání uložených cenností. Vybrané modely přenosných trezorů jsou vybaveny integrovaným ocelovým lankem pro připevnění trezoru k pevnému objektu.

17

Bezpečnostní boxy Master Lock® jsou stejně jako trezory dostupné v několika velikostech a rovněž prochází náročnou UL/ETL certifikací zaručující odolnost proti ohni a vodě. Vhodné jsou zejména pro ochranu tiskopisů, dokumentů, fotografií, digitálních nosičů dat a dalších cenností.

12

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock