All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Systém generálního klíče

Systém generálního klíče bývá hojně využíván v soukromých i veřejných institucích, jako jsou firmy, školy, úřady, a všude tam, kde je potřeba pomocí klíčových práv řídit pohyb osob v rámci zabezpečeného objektu. Každá osoba obdrží klíč, kterým lze odemknout pouze zámky, které je daná osoba oprávněna odemknout. Tímto způsobem dojde ke zjednodušení systému klíčového hospodářství organizace a značné úspoře finančních nákladů.

Systém generálního klíče Master Lock® je rozdělen do 3 úrovní. Na první úrovni rozlišujeme 2 základní skupiny zámků – skupiny označené jako „Keyed Alike“ (KA), které se dají otevřít jedním společným klíčem a skupiny „Keyed Different“, ve které má každý zámek svůj unikátní klíč.

Další úroveň systému generálního klíče tvoří tzv. „Master Key“ (MK) klíče, kterými lze odemknout vybrané skupiny jak KA zámků, tak i KD zámků současně.

Poslední úroveň je tvořena jedním, případně i více tzv. „Grand Master Key“ (GMK), kterými lze odemknout jakýkoliv zámek na nižších úrovních.     

system generalniho klice2 02

Systém generálního klíče lze kaskádovitě rozčlenit podle přístupových práv jednotlivých skupin osob, jako jsou například zaměstnanci, vedoucí pracovníci, údržba apod. Lze tak snadno a systémově zabezpečit Vaši organizaci v celém rozsahu bez nutnosti složitého a finančně nákladného řešení pomocí elektronických systémů kontroly a řízení vstupu. 

system generalniho klice1 01

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock