All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Řetězy a lanové zámky

Řetězy Master Lock®

1

Master Lock® nabízí kompletní sortiment bezpečnostních řetězů pro uspokojení potřeb při ochraně majetku a řízení přístupu. Všechny řetězy v nabídce jsou vyrobeny z kalené oceli s oky o Ø 6 mm, Ø 8 mm a Ø 10 mm s čtyřhranným profilem pro dosažení maximální úrovně ochrany proti přeřezání a přestřižení. Standardně jsou také dodávány s vinylovým potahem pro zvýšení odolnosti proti povětrnostním vlivům a ochraně před mechanickým poškozením.

 

Řetězy s integrovaným zámkem

Pro maximální úroveň bezpečnosti nabízí Master Lock® také řetězy s integrovaným zámkem, která lze otevřít pomocí klíče nebo 4-ciferné kombinace. Díky nylonovému potahu jsou chráněny natřené a lakované povrchy před poškrábáním. 

3

2

Lanka a lanové zámky Master Lock®

4

Pro flexibilní a spolehlivou ochranu nabízí Master Lock® kromě řetězů také ocelová lanka a lanové zámky. Pletená ocelová lanka dostupná v několika průměrech a délkách mají vysokou odolnost proti přestřižení a díky vinylovému potahu nedochází k mechanickému poškození zabezpečovaného předmětu a lanka mohou dlouhodobě odolávat nepříznivým povětrnostním vlivům. Stejně jako řetězy jsou k dostání v provedení zakončeném oky nebo s integrovaným zámkem uzamykatelným klíčem nebo pomocí 4-ciferné kombinace.     

Nastavitelné lanové zámky PYTHON™

Další z inovací od Master Lock® - PYTHON™ - první lanový zámek na světě s nastavitelnou délkou. Jeho patentovaný uzamykací mechanismus drží pevně lanko v každé pozici. Lanko z pletené oceli je chráněno vinylovým potahem proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. 

5 7

 

Samotné uzamčení spočívá ve 3 jednoduchých krocích. Stačí zasunout konec lanka do těla zámku (1.), upravit jeho délku zatažením za jeho konec (2.) a pomocí jednoho z dodávaných klíčů uzamknout (3.). 

6

Lanové zámky PYTHON™ jsou dostupné v několika délkách a průměrech a jejich skladování a přenášení je díky flexibilní konstrukci opravdu snadné.

 

 

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock