All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Bezpečnostní uložení klíčů a cenností

Schránky Master Lock® pro uložení klíčů a drobných cenností

12

U řady profesí, jako jsou řemeslníci, pracovníci ostrahy, správci budov a další, je zajištění přístupu do objektu zásadní. V souvislosti s plněním pracovních úkolů může při zajištění přístupu nastat celá řada nepříjemností. Ať už se jedná o ztrátu času při hledání schovaného klíče nebo při čekání na majitele objektu, riziko zapomenutí či ztráty klíče apod. Pokud jste navíc zvyklí klíč uschovávat „tradičním“ způsobem pod rohožku nebo květináč, riskujete dokonce i jeho odcizení.

Řešením je produktová řada Master Lock® Select Access®, která je primárně určena pro jednoduché, a především bezpečné uložení klíčů, přístupových karet, čipů a dalších prostředků potřebných pro vstup do objektu. Pomocí produktů této řady můžete snadno sdílet přístup s Vašimi dětmi, členy rodiny, řemeslníky, pracovníky úklidové služby, realitními makléři, ochotnými sousedy, zkrátka kýmkoliv, komu svěříte přístup zadáním správné kombinace zámku. 

26

Schránky jsou dostupné v provedení pro fixní upevnění ke zdi nebo v přenosném provedení s okem pro zavěšení na plot, kliku, mříž atd. Schránky mají masivní tělo vyrobené ze zinku či hliníku odolné proti mechanickému poškození. 

27

Tělo a třmen schránky je navíc u vybraných modelů potaženo obalem z termoplastu nebo vinylu pro větší odolnost proti povětrnostním vlivům. Ochranná plastová dvířka poskytují dodatečnou ochranu proti nepřízni počasí a zvyšují diskrétnost. 

28

O uzamčení schránky se u většiny modelů stará nastavitelný 4-ciferný kombinační zámek, který umožňuje uživateli kdykoliv zvolit některou z 10 000 kombinací, a dvojitá západka odolná proti vypáčení či jiným typům útoku. Zaoblené ciferníky navíc usnadňují zadávání kombinace. Některé schránky disponují také integrovaným LED osvětlením ciferníků, což oceníte zejména v noci a v šeru. 

29

Skřínky Master Lock® pro uložení klíčů

Unikátní a praktické řešení zajištění bezpečného skladování a řízení přístupu ke klíčům. Skříňky Master Lock® jsou dostupné v široké škále velikostí určených pro uložení 5 až 50 ks klíčů. Své využití naleznou v kancelářských prostorách, půjčovnách, vzdělávacích a sportovních zařízeních, dílnách a všude tam, kde je vyžadováno přehledné a rychlé vyhledávání uložených klíčů.

30

Skříňky jsou vyrobeny z masivní oceli a uzamykatelné pomocí vyměnitelného zámku odolného proti vyhmatání. Vestavěné háčky, barevně odlišené visačky ke klíčům, integrovaný štítek pro seznam uložených klíčů a spojovací materiál jsou standardní součástí každé skříňky.

25

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock