All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

TECHNOLOGIE

Trezory a bezpečnostní boxy

Master Lock® nabízí široký sortiment trezorů a bezpečnostních boxů pro ochranu Vašich cenností jako jsou citlivé dokumenty, hotovost, platební karty, klíče, přístupové karty a čipy, elektronika (tablety, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky), digitální nosiče dat (CD/DVD disky, USB flashdisky, paměťové karty) a další. Tyto cennosti jsou často nenahraditelné a je potřeba je chránit jak proti krádeži, tak proti ničivým účinkům požáru či vody.

Zabezpečení vozidel

Zabezpečení garážových vrat Master Lock®

Master Lock® má ve své nabídce mimo jiné také speciální příslušenství pro dodatečné zabezpečení vyklápěcích garážových vrat. Mechanismus se pomocí bezpečnostních hmoždinek do betonu připevní k zemi před garážová vrata a zabraňuje jejich neoprávněnému otevření. Uzamčen je pomocí masivního zámku z oceli se skrytým třmenem zabraňujícím jeho přeřezání nebo přestřižení.

1

Zabezpečení šatních skříněk a zavazadel

Master Lock® je největším americkým výrobcem visacích zámků určených pro zabezpečení skříněk ve školách, šatnách sportovních zařízení, jako jsou bazény, stadiony, haly, posilovny a další, či skříněk určených pro zaměstnance v práci. Zámky jsou standardně vybaveny cylindrickou vložkou otevíranou pomocí klíče. Pro ty, kteří neradi nosí klíče u sebe, jsou k dispozici kombinační visací zámky s fixně nastavenou kombinací nebo libovolně nastavitelnou, kterou lze kdykoliv změnit. Kombinace může být standardně číselná, případně alfanumerická (písmena a číslice), která se mnohým uživatelům snadněji pamatuje. 

Zabezpečení při přepravě

Upínací gumy STEELCOR™

1

Upínací gumy STEELCOR™ jsou určeny ke spolehlivému a bezpečnému zafixování nákladu při přepravě. Obrácený háček nabízí více možností uchycení nákladu a díky ploché konstrukci s ocelovým jádrem má navíc vyšší pevnost v tahu v porovnání s běžnými háčky vyrobenými z drátu.

Tělo háčku je pokryto plastem zabraňujícím poškození nákladu. Gumy jsou dostupné v několika délkách, které jsou barevně rozlišeny pro snadnější identifikaci.

Ochrana proti shimmingu BlockGuard™

4Drtivá většina běžných visacích zámků lze jednoduše a bez poškození otevřít pomocí nedestruktivní metody – shimming. Tato metoda využívá nedokonalé konstrukce těla zámku, a především blokovací západky, která zajišťuje třmen zámku. Speciální nástroj tzv. padlock shim z tenkého plechu, který lze snadno vyrobit například z plechovky od piva, se zasune do těla zámku podél třmenu na straně, kde se nachází blokovací západka. Shimming rozlišujeme dvojího typu, a to rotační a top-down (shora dolů). Rotační shimming využívá slabého místa, kde západka běžného povedení vyčnívá po stranách třmenu zámku. Zasunutím shimu podél třmenu a jeho pootočením dojde k zatlačení západky, uvolnění třmenu a otevření zámku. Top-down shimming využívá naopak tvaru západky u běžného provedení zámku. Jakmile je shim zasunut podél třmenu shora dolů, dostane se mezi třmen a západku, kterou zatlačí a umožní tak otevření zámku. 

Ochrana proti bumpingu BumpSTOP™

1Bumping nebo také SG-metoda je jedním z nedestruktivních způsobů otevření zámků vybavených cylindrickou vložkou. Nedestruktivní znamená, že po úspěšném provedení bumpingu nedojde k trvalému poškození cylindrické vložky a majitel zámku nezjistí, že byl jeho zámek tímto způsobem otevřen. Jelikož otevření bumpingem nelze nijak prokázat, problém může nastat například při vykradení bytu a následném krácení pojistného plnění pojišťovnou. Na internetu lze také bez problému sehnat veškeré potřebné vybavení pro bumping, včetně instruktážních videí, jak uvedenou metodu v praxi provést.

Systém generálního klíče

Systém generálního klíče bývá hojně využíván v soukromých i veřejných institucích, jako jsou firmy, školy, úřady, a všude tam, kde je potřeba pomocí klíčových práv řídit pohyb osob v rámci zabezpečeného objektu. Každá osoba obdrží klíč, kterým lze odemknout pouze zámky, které je daná osoba oprávněna odemknout. Tímto způsobem dojde ke zjednodušení systému klíčového hospodářství organizace a značné úspoře finančních nákladů.

Visací zámky schválené TSA

 

Jako reakce na útoky 11. září 2001 zavedly USA bezpečnostní systém, v rámci kterého jsou prověřována všechna zavazadla před přepravou na palubu letadla pracovníky TSA (Transportation Security Administration – Přepravní bezpečnostní správa). Kontrola probíhá pomocí rentgenu, avšak v případě pochybností jsou pracovníci TSA oprávněni zavazadlo otevřít, a to i za cenu zničení zámku nebo dokonce poškození zavazadla.

Visací zámky pro všeobecnou ochranu

Master Lock® je výrobcem visacích zámků již od r. 1921. Portfolio zahrnuje širokou škálu zámků rozličných velikostí a délek třmenu, způsobu uzamykání a úrovně bezpečnosti. Síla Master Lock® spočívá v schopnosti kombinovat inovace s bezpečností a designem k vytvoření spolehlivého a osobitého zámku.

Řetězy a lanové zámky

Řetězy Master Lock®

1

Master Lock® nabízí kompletní sortiment bezpečnostních řetězů pro uspokojení potřeb při ochraně majetku a řízení přístupu. Všechny řetězy v nabídce jsou vyrobeny z kalené oceli s oky o Ø 6 mm, Ø 8 mm a Ø 10 mm s čtyřhranným profilem pro dosažení maximální úrovně ochrany proti přeřezání a přestřižení. Standardně jsou také dodávány s vinylovým potahem pro zvýšení odolnosti proti povětrnostním vlivům a ochraně před mechanickým poškozením.

Bezpečnostní uložení klíčů a cenností

Schránky Master Lock® pro uložení klíčů a drobných cenností

12

U řady profesí, jako jsou řemeslníci, pracovníci ostrahy, správci budov a další, je zajištění přístupu do objektu zásadní. V souvislosti s plněním pracovních úkolů může při zajištění přístupu nastat celá řada nepříjemností. Ať už se jedná o ztrátu času při hledání schovaného klíče nebo při čekání na majitele objektu, riziko zapomenutí či ztráty klíče apod. Pokud jste navíc zvyklí klíč uschovávat „tradičním“ způsobem pod rohožku nebo květináč, riskujete dokonce i jeho odcizení.

Odolnost proti vodě, ohni a pádu

Společnost Master Lock® založená v roce 1921 je v současnosti největším výrobcem visacích zámků na světě. Díky dlouholetým odborným znalostem a zkušenostem Master Lock® nabízí mimo to široký sortiment inovativních bezpečnostních produktů v oblasti mechanických zábranných systémů.

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock