VISACÍ
ZÁMKY

MASTER LOCK

Ceny od 270 Kč

NOVINKY V SORTIMENTU

BEZPEČNOSTNÍ
SCHRÁNKY

Speciální bezpečnostní
schránky pro uložení klíčů

ZÁMKY TSS

ZÁMKY
NA ZAVAZADLA

Kombinační visací zámky
Master Lock

Zabezpečení
PROFIL SPOLEČNOSTI

MASTER LOCK

Master Lock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock, se kterými se setkávaly doma, v zaměstnání nebo ve škole.

Dnes společnost Master Lock přináší novou generaci inovativních řešení v oblasti zabezpečení.

Master Lock jako největší světový výrobce a prodejce visacích zámků nadále vkládá kvalitu a hodnotu do své rozšiřující se linie bezpečnostních produktů.
Dlouhodobý lídr na trhu mechanických zábranných systémů specializující se na zabezpečení domů, škol, sportovišť a vybavení nedávno vstoupil do oblasti zabezpečení automobilového průmyslu, přepravy a skladování. Pojmy jako jistota a bezpečí nabývají na významu u spotřebitelů na celém světě, a proto Master Lock nadále vyvíjí produkty, které nabízejí inteligentní bezpečnostní řešení s možností široké škály využití.

Společnost Master Lock byla založena v roce 1921 a během několika let se stala synonymem pro značku vyrábějící své produkty v duchu inovací, kvality a výhodné ceny pro spotřebitele.

VISACÍ ZÁMKY MASTER LOCK PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY

Biometrické visací zámky | Kombinační visací zámky | TSA zámky | Zámly
z vrstvené oceli | Titanové visací zámky | Speciální visací zámky | Elektronické visací zámky

Main Menu x
X