All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Profil společnosti

Profil společnosti

MasHisLionEmbosMaster Lock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock, se kterými se setkávaly doma, v zaměstnání nebo ve škole.
Dnes společnost Master Lock přináší novou generaci inovativních řešení v oblasti zabezpečení.
Master Lock jako největší světový výrobce a prodejce visacích zámků nadále vkládá kvalitu a hodnotu do své rozšiřující se linie bezpečnostních produktů.
Dlouhodobý lídr na trhu mechanických zábranných systémů specializující se na zabezpečení domů, škol, sportovišť a vybavení nedávno vstoupil do oblasti zabezpečení automobilového průmyslu, přepravy a skladování. Pojmy jako jistota a bezpečí nabývají na významu u spotřebitelů na celém světě, a proto Master Lock nadále vyvíjí produkty, které nabízejí inteligentní bezpečnostní řešení s možností široké škály využití.

Společnost Master Lock byla založena v roce 1921 a během několika let se stala synonymem pro značku vyrábějící své produkty v duchu inovací, kvality a výhodné ceny pro spotřebitele.

 

maxresdefaul2

 

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock