All for Joomla All for Webmasters
Pohodlný a přehledný nákup v ověřeném eshopu   eshop logo

Mechanické zábranné systémy

masterlock tvrdyMezi mechanické zábranné prostředky řadíme ty prostředky, které jsou určeny k zabezpečení ohraničeného prostoru zdmi a ploty, vstupními bezpečnostními systémy vrat, oken, dveří, bezpečnostních skel apod.

Pod MZS spadají také prostředky individuální ochrany, blíže specifikované jako prostředky, které je možné použít samostatně zejména jako úschovný objekt, např. trezory a pokladny. Cílem mechanických zábranných systémů je vytvořit pomyslně nedobytnou překážku odolnou vůči násilnému vniknutí a tím zabránění odcizení či poškození předmětů vlastníka chráněného objektu. S ohledem na progresivní růst kriminality je žádoucí věnovat dostatečnou pozornost zabezpečení firem, průmyslových objektů, prodejen apod.

 

 

logo masterlock 230Majetková újma způsobená lupiči bývá výrazně vyšší než finanční prostředky, které by případně byly investovány do ochrany Vašeho domu.
Ač na vyčíslení výše pojistného nemá úroveň zabezpečení přímý vliv, rozsah samotného pojistného krytí je k němu v přímé úměře.

KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Master Lock Czech & Slovak republic
  • Přerov, Havlíčkova 1113/47, CZ
  • +420 581 222 263
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O MASTERLOCK

MasterLock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock ...

příběh masterlock